Program


Szücs Péter Pál: Színházmesék

Szücs Péter Pál: Színházmesék

„a titkokat ne lesd meg” – mondja a vers

...mégis mindenki a titkokra kíváncsi...

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 26. csütörtök, 18:00

A színházi nyílt napok legnépszerűbb programja a kulisszajárás, hiszen sokan szeretnék látni, hogy néz ki az, ami a nézőtérről nem látszik. Hol és hogyan készül az, ami a nézőtérről látszik, maga az előadás. Kik azok a láthatatlan szereplők, akik ebben a kulisszák mögötti titkos labirintusban megteremtik az átváltozások varázslatát.

A Színházmesék egy  kultur-stand up, melynek idegenvezetésével sétát teszünk ebben az érdekes világban a színháztörténet népszerű alakjainak történetein keresztül.

Mesélő: Szücs Péter Pál előadóművész, színháztörténész

Ajánlatunk


Carl Orff CARMINA BURANA

Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a 20. századi zenei újítás egyik megkerülhetetlen darabjává vált. Az 1926-ban bemutatott daljáték mérföldköve a magyar zenetörténetnek: komponistája, Kodály Zoltán azon törekvését teljesítette be, hogy az ősi időkből származó magyar népdal a klasszikus zenével azonos helyre kerülhessen ugyancsak ekvivalens értékei okán, tehát a nemzet Operaházának színpadára.

Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Ajánló


Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Selmeczi György / Vajda János Királyi fenség / Az ítélet Ősbemutató

Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!