Program


Lear király
9

Lear király

Shakespeare: LEAR KIRÁLY
Fordította: Nádasdy Ádám

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, May 29 2018 7:00PM

Van, aki a szenvedésben tisztul meg, van, aki attól lesz bölcs, hogy megbolondul és van, aki attól kezd látni, hogy megvakul. A sarkaiból kifordult világ látomása, a kizökkent idő tragédiája a Lear. Shakespeare egy ősi kelta monda nyomán – a széthulló család, a gyermeki hálátlanság történetén túl – gonosz és jó végletes, kozmikus harcát tárta elénk megmutatva, hogy milyen az ember, ha szembesülni kényszerül önmagával és tettei következményeivel.

 

Kedves Nézőink!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a Lear király előadásunk egyes jelenetei a földszint 1. és 2. sorából korlátozottan láthatóak, ezért itt a 4. kategóriás helyárak érvényesek.

 

Bemutató: 2015. október 4. vasárnap

A fotókat Dömölky Dániel készítette.

Our offer


Prima donnas KLÁRA KOLONITS Festive gala concert with Hungarian and English surtitles

Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera in two acts in German with Hungarian, English, German subtitles

Suggestions


Péter Tóth Beauty and the Beast World premiere Fairy tale opera in Hungarian with Hungarian and English surtitle

Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera in three acts, in Italian, with Hungarian English and Italian subtitles

MW Afternoons - Concert Running time 2 hours including one interval. Original Language; Hungarian, English an same-language Surtitle.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.