Program


Kulcskeresők.
7

Kulcskeresők.

Hogyan lesz hős egy pilótából, aki a leszállópálya helyett a köztemető előtt landol? Hogyan válik egy lakás börtönné?
Hogyan lesz az önámítás a túlélés eszköze? És hogyan éljük túl sikertelenségeinket? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket feszeget Örkény István örökérvényű műve, a Kulcskeresők.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Örkény István: Kulcskeresők
tragikomédia 2 részben
Az előadás hossza kb. 2 óra 10 perc

Egy kulcs, ami eltűnik, és egy bejárati ajtó, amely hol nem záródik, hol nem nyílik. Így kerülnek Fórisék új otthonának rabságába a vadonatúj bérház lakói: a folyton férjéért aggódó, idegroncs Nelli, a leszállási bravúrokat hajkurászó férje, az otthonról menekülő lányuk, az állandó várakozásban élő szomszédnő, a fontoskodó ezermester, és a mások magánéletében betegesen kotnyeleskedő férfi, aki mindenáron meg akarja oldani az idegenek problémáit.

Egyszerre szórakoztató és elgondolkodtató dráma, amely garantált kikapcsolódást biztosít minden korosztály számára.

Szereposztás
Fóris........................................ Mihályfi Balázs
Nelli - a felesége..................... Pikali Gerda
Katinka - a lánya..................... Barta Ági
Bolyongó................................. Szarvas József
Erika........................................ Gregor Bernadett
Benedek.................................. Pusztaszeri Kornél
Bodó........................................ Kenderes Csaba
Szerelő.................................... Szabó Szása
Gyászhuszár............................ Koleszár Bazil Péter

Díszlet: Csiszár Imre
Jelmez: Szakács Györgyi
Súgó: Csizmadia Gabi
Hang: Voronkó Miklós
Fény: Dubniczky László
Díszletkivitelezés: Major Attila
Kellék: Bíró Tamás
Asszisztens: Lévai Ágnes
Rendező: Csiszár Imre

Fotók: Görgényi Gábor

Our offer


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Giuseppe Verdi Il trovatore

Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English and Italian subtitles

Suggestions


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.