A padlás
Presser Gábor és Sztevanovity Dusán közismert dalaival fűszerezett darabja az egyik legsikeresebb magyar musical. Az „Ég és föld” között elhelyezkedő padlás Rádiósának, az oda tévedő négy szellemnek és a gengszter Barrabásának a történetén már generációk nőttek fel. A félig mese félig musical kiváló szórakozást nyújt gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 15. szombat, 15:00
Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter
A PADLÁS
félig mese - félig musical 9-99 éves korig
2 részben
RÁDIÓS - Szemenyei János
SÜNI - Kuczmann Ágnes/Tóth Dorottya
MAMÓKA - Sipos Judit/Végh Edina
BARRABÁS B. BARRABÁS, a gengszter – P.Petőcz András
RÉVÉSZ, aki külsőleg azonos Barrabással
HERCEG, szellem, 550 éves - Ondrik János
KÖLYÖK, szellem, 530 éves - Tar Gabriella/Kuczmann Ágnes
LÁMPÁS, szellem, 670 éves - Papp Csaba
MEGLÖKŐ, szellem, 560 éves – Krncan Milán/Harmati Márton
TÉMÜLLER, önkéntes - Kósa Zsolt
DETEKTIV - Nádas Gábor Dávid
ÜTEG – Krncan Milán/Vizeli Csaba
ROBINSON, a gép - Ficsor Donát/Budai Márton Zoltán
Jelmez - Másikné Vizeli Anita
Díszlet - Szakács Péter
Koreográfus – Bakó Gábor
Rendező - Vizeli Csaba
Presser Gábor és Sztevanovity Dusán közismert dalaival fűszerezett darabja az egyik legsikeresebb magyar musical. Az „Ég és föld” között elhelyezkedő padlás Rádiósának, az oda tévedő négy szellemnek és a gengszter Barrabásának a történetén már generációk nőttek fel. A félig mese félig musical kiváló szórakozást nyújt gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt.
Ajánlatunk
Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Ajánló
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!














