Zene nélkül mit érek én… Cserháti Zsuzsa és Máté Péter emlékkoncert
Két feledhetetlen hang, két zseniális énekes.
A Zene nélkül mit érek én... című emlékkoncert keretében Cserháti Zsuzsa és Máté Péter legkedveltebb slágerei egy este, egy színpadon SZULÁK Andreával és KOCSIS Dénessel!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, May 15 2024 7:00PM
Két feledhetetlen hang, két zseniális énekes. Cserháti Zsuzsa és Máté Péter dalai a mai napig élénken élnek a lelkünkben. Az élő zenekaros koncerten elhangzik többek között: Akad, amit nem gyógyít meg az idő sem, Árva fiú, Azért vannak a jó barátok, Boldogság gyere haza, Egy darabot a szívemből, Egyszer véget ér, Egy elfelejtett dal, Elmegyek, Ez majdnem szerelem volt, Kicsi gyere velem rózsát szedni, Hamu és gyémánt, Kell, hogy várj, Most élsz, Száguldás, Porsche, szerelem, Zene nélkül mit érek én című sláger.
Szulák Andrea énekes
Kocsis Dénes énekes
GondaMusic Band zenekar
Gonda László zenei vezető
Simon Lajos producer
Simon Richárd menedzser
Our offer
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Singspiel in two acts, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles
Suggestions
MW Afternoons - Concert Running time 2 hours including one interval. Original Language; Hungarian, English an same-language Surtitle.
Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.




