X Szulák Andrea Jubileumi Gálaest
2013. december 17-én nagyszabású koncertet ad Szulák Andrea, zenekarával, valamint a Győri Filharmonikusokkal. A koncert különleges apropója Andrea pályafutásának jubileumi évfordulója, amely alkalomból a művésznő kísérletet tesz arra, hogy egyetlen felejthetetlen estében összegezze páratlanul sikeres színész-énekesi karrierjét.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, December 17 2013 7:00PM
Közreműködött számtalan sikeres produkcióban, mint a Rapülők, a Presszó, a Hotel Menthol, A kaktusz virága, a Szép nyári nap, a Rebeccea, az Activity, a Szerencsekerék vagy az Ének iskolája.
Az OIRT Fesztivál nagydíjasa és EMeRTon-díjas művész, akit többször választottak az "Év énekesnőjévé", képviselte hazánkat a millstreeti Eurovíziós Dalfesztiválon, és aki mindeközben olyan szólólemezeket készített, mint a pillanatok alatt aranylemezzé vált "Boldogság, gyere haza", vagy éppen akkora slágereket énekelt, mint a C'est la vie.
Szulák Andrea ezen az estén nem csak zenei pályája legsikeresebb állomásait eleveníti fel, hanem kiváló humorával és közvetlen stílusával elmesélt anekdotái révén bepillantást enged számunkra a színházi világ és a show-business kulisszatitkaiba is.
Mindezek alapján bátran kijelenthetjük, hogy a 2013-as koncertévad egyik kiemelkedő eseménye lesz Szulák Andrea nagykoncertje. Legnagyobb slágerei gyönyörű színpadi környezetben, igényes hangszerelésben, kiváló zenészekből álló 50 fős zenekar tolmácsolásában csendülnek fel, közel két órán keresztül. A siker garantált!
Our offer
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Suggestions
The World of Ballet Remembers a Hungarian Legend 2014 saw the sudden passing of the international ballet artist and ballet…
Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
