Wekerlei Zsebszínház: Mikulás bábszínháza
Az elviselhetetlenségig rendetlen Krampuszlányok, Mánia és Hisztéria, újabb cselt eszeltek ki a Mikulás csomagjainak megszerzéséhez...
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, December 04 2021 10:30AM
Wekerlei Zsebszínház: Mikulás bábszínháza
PÓRULJÁRT KRAMPUSZOK
Zenés mesejáték 2-7 éves gyerekeknek.
Mánia és Hisztéria trükkös megoldáshoz folyamodik. A varázsórákon tanultak segítségével és a gyerekek közreműködésével összetöpörítik a lelkiismeretesen dolgozó, csomagok kihordására felkért Sünpostást. A történet tovább bonyolódik, ugyanis a csomagok nem ajándékokat, hanem jóságbogáncsokat rejtenek…..
Maradjon titok, hogy hogyan is oldódik meg a mese, az biztos, hogy a Mikulás megérkezik és minden gyermeknek hoz ajándékot.
Szereplők
Mánia............................ Érsek- Csanádi Gyöngyi
Hiszti............................. Baranyai Anita
Sünpostás..................... Mátyás Zoltán, Reitter Zsolt
Mikulás.......................... Mátyás Zoltán, Reitter Zsolt
Író: Gordon Agáta
Tervező: Aranyszamár Színház
Kivitelezők: Tímár Magdi, Érsek- Csanádi Gyöngyi, Krista Anita
Fotók: Sziráki Lili
Minden gyermekjegy mellé 1 db üres Mikulászacskót biztosítunk, melyet a szülőnek kell megtöltenie a gyermekének szánt meglepetéssel. Kérjük, mindenképpen ezt az egységes zacskót használják, hogy mindenki öröme felhőtlen legyen!
A kész csomagokat november 15. és 29. között a kultúrházba kérjük behozni, hogy időben kerülhessen bele a Mikulás zsákjába!
Kérjük kedves látogatóinkat, hogy a rendezvényeink előtt tájékozódjanak az aktuális járványügyi intézkedésekről oldalunkon!
Our offer
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Whirling, Études
Gioachino Rossini – Wolfgang Amadeus Mozart – Darius Milhaud The Barber of Seville / The Marriage of Figaro / The Guilty Mother Opera-mix in two parts, is Hungarian with Hungarian and English surtitles
This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.
Suggestions
Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.



