Skót mámor VJB
Miközben a félreértések kavalkádjában egymás követik a helyzetkomikumok, amin könnyesre nevetjük magunkat, a szívünkig hatol a kérdés: vajon a siker, a pénz boldogít, vagy ha kicsit jobban figyelnénk egymásra?
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, October 24 2019 7:00PM
Miközben a félreértések kavalkádjában egymás követik a helyzetkomikumok, amin könnyesre nevetjük magunkat, a szívünkig hatol a kérdés: vajon a siker, a pénz boldogít, vagy ha kicsit jobban figyelnénk egymásra? Űzzük a boldogság kék madarát, miközben a hétköznapok darálójában telik az életünk. Megéri?
Párizsban vagyunk, két jómódú, baráti házaspár születésnapi vacsorára készül, de közbe szól a skót! Így vacsora helyett érdekfeszítő beszélgetések kerekednek. Végre! Hiszen egész életünkben arra vágyunk, hogy megnyílhassunk egymás előtt. Jantyik Csaba – a rendező – szavaival élve: „Rendkívül érdekes az, hogy nem tudnunk mit kezdeni magukkal, pszichiáterhez járunk ahelyett, hogy beszélgetnénk egymással.”
Lehet, hogy a rejtélyes skót mindenre választ ad? Nem hinném. A választ a szívünk rejti…
Szereplők:
Florance | Kökényessy Ágnes
Bruno | Bardóczy Attila / Király Adrián
Sophie | Nagy Enikő
Alex | Jantyik Csaba
Rendező | Jantyik Csaba
Rendezőasszisztens | Kövári Szimonetta
Fordította | Bardóczy Attila
Látvány-, és díszlettervező | Sebők Péter
Jelmeztervező | Gere Ágnes
Hang-, és fénytechnika | Kis Tibor
Our offer
Johan Inger – Sharon Eyal – Gai Behar – Hans van Manen Keep in touch Walking Mad, Bedroom Folk, Black Cake
Singspiel in two acts, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles
Gioachino Rossini – Wolfgang Amadeus Mozart – Darius Milhaud The Barber of Seville / The Marriage of Figaro / The Guilty Mother Opera-mix in two parts, is Hungarian with Hungarian and English surtitles
Suggestions
The OPERA Orchestra’s official season-opening concert featuring monumental works is a real treat for classical music lovers.
Based on Ádám Jenő's work by the same title HUNGARIAN CHRISTMAS Singspiel in two tableaux, in Hungarian
This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.




