Rivalda 2010 Az ifjúság édes madara
Tennessee Williams: Az ifjuság édes madara
Chance Wayne, a könyörtelen és törtető ifjú színész visszatér a városba szeretőjével, a leszállóágban lévő filmdívával, aki azzal hitegeti a fiatal férfit, hogy bevezeti a filmipar világába. Wayne azonban más célokat is szem előtt tart: vissza akarja szerezni korábbi barátnőjét, akinek édesapja - egy korrupt politikus - megesküdött, hogy egyszer még leszámol Wayne-nel, amiért elhagyta megbecstelenített lányát.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, May 07 2010 7:00PM
Magas hőfokon indul az előadás, és még magasabb hőfokon végződik. Kevés helyszínen játszódik, emiatt lehetne akár társalgási dráma is - valójában mégis igen komoly igénybevételt jelent a színészek számára. Nem ígérhetek habkönnyű előadást, de aki szívesen néz szembe önmagával, a múltjával, a lehetséges jövőjével, az élményekkel gazdagon távozhat a színházból - és szerintem nehezen fog elaludni...(Szurdi Miklós)
Rendező: Szurdi Miklós
Szereposztás:
Chance Wayne: Hujber Ferenc mv.
Kosmonopolis hercegnő: Xantus Barbara mv.
George Scudder: Kiss Attila
Hatcher: Pataki Dezső
Boss Finley: Quintus Konrád mv.
Tom fiú: Csadi Zoltán
Nonnie néni: Baksay Erika
Heavenley Finley: Tőkés Nikolett
Stuff: Gasparik Gábor
Miss Lucy: Lapis Erika
Heccelő: Szabó Kristóf mv.
Violet: Polgár Lilla
Edna: Keller Linda
Scotty: Farkas Erik
Bud: Falvai András mv.
Pincér, mindenes: Mudra László
Fordította: Forgách András
Díszlet: Szurdi Miklós
Jelmez: Fekete Mónika
Zene: Döme Zsolt
Súgó: Turbucz Zsuzsanna
Asszisztens: Polgár Lilla
Our offer
Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Suggestions
Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera in two acts in German with Hungarian, English, German subtitles
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English and Italian subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
