Program


Pipp és Polli
10

Pipp és Polli

Ajánlott életkor: 3-
35 perc + mondókázás

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Monday, March 30 2020 3:00PM

Axel Scheffler “Pip and Posy” című műve alapján, a Nosy Crow Könyvkiadó engedélyével.
Az előadási engedélyezést Proscenium Szerzői Ügynökség Kft. közvetítette.
 
Pipp-pel és Pollival akkor találkoztam először, amikor a kislányomnak kezdtem mesélni Axel Scheffler könyveiből. Állandó esti kedvenceinkké váltak a kisgyerekek mindennapjait bemutató történetek. A mesék egy kisegér és egy nyuszi barátságáról szólnak, olyan egyszerűen, ahogy az a legkisebbek számára is átélhető. Fontos első élményekről szóló történeteket válogattam az előadásba: a kedvenc alvós játék elvesztése és megtalálása; a pelenkáról való leszokás boldogsága; vita egy játék miatt, és kibékülés. A Pipp és Pollival a bölcsődés korosztálynak és a szüleiknek szeretnénk megteremteni a közös színházi élmény lehetőségét. Az előadás második felében együttes játékra hívjuk nézőinket, amelyben kicsik és nagyok egyaránt részt vehetnek.
 
Karádi Borbála rendező
 
A darab Axel Scheffler Pipp és Polli - sorozata alapján készült. A könyvek megvásárolhatók a Pagony könyvesboltokban.

Our offer


Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts

The World of Ballet Remembers a Hungarian Legend 2014 saw the sudden passing of the international ballet artist and ballet director Iván Nagy. After his retirement, he had returned to serve his country by working as head artistic consultant for the Hungarian State Opera.

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij LITTLE SWAN LAKE Children’s production for little ones Please note, that this programme is in Hungarian and we do not provide any translations.

Suggestions


Recommended for children ages 4 to 10 Hungarian-language discussion programme

Prima donnas ERIKA MIKLÓSA Festive gala concert with Hungarian and English surtitles

Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.