Péter és Pál Lustaországban
Több mint egy százada írta gyermekoperettjét, a Péter és Pál Lustaországban-t Lehár Ferenc.
A zeneszerző elsőrangú dallamait megtartva, de a történetet némiképp modernizálva, a mai gyerekekhez közelebb hozva nézhetjük meg Péter és Pál, azaz a helyes és a helytelen, a szorgalmas és a rest történetét, ami minden mai gyerek életében is mindennapi választás.
more
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, March 18 2025 11:00AM
A Péter és Pál Lustaországban, ez az élő mesekönyv tehát nevelő hatású, segít bennünket abban, hogy mindennapjainkban helyes döntéseket hozzunk.
Lehár Ferenc - Klemen Terézia:
Péter és Pál Lustaországban
meseoperett
Dalszövegek: Nagy Ibolya
Péter.................................................................. Falusi Balázs Áron
Pál..................................................................... Szász Borisz
Anya ...................................................................Fehér Tímea
Apa ....................................................................Szabó Zoltán
Jótündér............................................................. Csonka Dóra
Rossz tündér ......................................................Szente Éva
Huszárkapitány ..................................................Bozsó József
Mesélő (hang) ....................................................Dráfi Mátyás Jászai-díjas, Érdemes Művész
Katonák, tündérek: Gasparová Krisztina I. szh., Horváth Bence II. szh., Kollár.Bence II. szh.,.Nagy Borbála I. szh., Rucz Barnabás II. szh., Tóth Kata I. szh.
Súgó: Jandácsik Violetta I. szh. Ügyelő: Szepsi Szilárd
Díszlet: Vacsi Dávid Jelmez: Petrovszki Árpád
Korrepetítor: Galambos Hajnalka
Rendezőasszisztens: Sallai Zsóka
Rendező: Bozsó József
Bemutató: 2025. február 27.
Our offer
Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera in three acts, in Italian, with Hungarian English and Italian subtitles
Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / CAVALLERIA RUSTICANA Concert performances with Hungarian, English, and same-language subtitles
Suggestions
BMW Afternoons - Concert Running time 2 hours including one interval. Original Language; Hungarian, English an same-language Surtitle.
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English and Italian subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.










