Program


Paradicsomleves betűtésztával

Paradicsomleves betűtésztával

Az előadás Lackfi János 2014-ben, azonos címmel megjelent verseskötete alapján készült. Vidám, verses, dalos játékot kínálunk gyermekeknek és felnőtteknek.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 19. kedd, 10:00

Felidézzük a tojásleves, a mackósajt, a mákos tészta, a kakaós csiga, és még sok más óvodai menzán fogyasztott étel ízét. Óriási kondérban főzünk paradicsomos káposztát, fűszerezzük zenével, ritmus játékkal, bábuval.
Iszunk még ovis teát, sőt, eszünk fagyit is. Játszunk kockákkal, labdákkal… még fagyigépet is építünk. De több titkot nem árulunk el, várunk mindenkit szeretettel egy „kóstolóra”.

Tervező: L. Deák Réka
Zene: Lovas Gábor
Rendező: Csortán Zsóka

Játssza: Berndt Richárd, Czumbil Emőke, Gyarmati Éva

Az előadást 4 éves kortól ajánljuk!

Ajánlatunk


Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal

Az OPERA újévét immár 14. alkalommal dominálja a nevezetes 9. szimfónia előadása. 2027-ben két további klasszikus mű: Beethoven ugyancsak Mahler által megerősített nyitánya és Haydn csellóversenye teszi teljessé a műsort – utóbbi természetesen OPERÁ-s szólistával szólal meg.

Radina Dace / Léo Delibes KisCoppélia Gyermekelőadás óvodásoknak és kisiskolásoknak, angol felirattal

Ajánló


Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Giuseppe Verdi REQUIEM Szcenírozott oratórium latin nyelven, magyar, angol és latin felirattal

A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!