"Ötórai" bérlet/4
A Svájcban született Emmanuel Pahud napjaink egyik legnagyobb fuvolaművésze. Mindössze huszonkét évesen lett a Berlini Filharmonikusok első fuvolása, de szólistaként, kamarazenészként is aktív: évente mintegy százhatvan koncertet ad, és szívesen kalandozik a komolyzenén kívüli műfajok területére is.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2014. március 8. szombat, 19:30
A hangverseny nyitányaként az orosz nemzeti zenei stílus megteremtőjének, Mihail Glinkának talán leggyakrabban játszott, fantasztikus sodrású alkotása hangzik el, az est második felében pedig a szláv zene másik híres darabját, Dvořák dallamokból kifogyhatatlan, pazar remekművét hallhatjuk.
Műsor:
Glinka: Ruszlán és Ludmilla - nyitány
Hacsaturján: Fuvolaverseny
Dvořák: IX. (e-moll) szimfónia ("Az Újvilágból"), op. 95
Közreműködik: Emmanuel Pahud - fuvola
Ajánlatunk
Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
Ajánló
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…
Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Poldini Ede FARSANGI LAKODALOM Vígopera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
