Nézz vissza haraggal
Mihez kezdjünk az idővel, ami adatott nekünk? Hogyan próbáljunk meg kitörni a szürke hétköznapokból és valóra váltani az álmainkat, amikor a napi megélhetésünk is egy hajszálon függ? Mit csináljunk, ha a saját frusztrációnkból épített erőd börtönbe zárja a „jobbik énünket”?
more
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, September 13 2020 7:00PM
John Osborne: Nézz vissza haraggal
Bemutató előadás
"Még néhány óra, és egy újabb hét telt el az életünkből. És a fiatalságunk így csúszik ki a kezünkből. Értitek ezt?”
Mihez kezdjünk az idővel, ami adatott nekünk? Hogyan próbáljunk meg kitörni a szürke hétköznapokból, és hogyan váltsuk valóra az álmainkat, amikor a napi megélhetésünk is egy hajszálon függ? Mit csináljunk, ha a saját frusztrációnkból épített erőd börtönbe zárja a „jobbik énünket”? Meddig érdemes és lehet elmenni, hogy felnyissuk a másik szemét, és szembe fordítsuk a valósággal? És mindezért csak mi vagyunk a hibásak? Vagy a szüleink? Vagy a környezetünk? Vagy talán minden együtt?
Fontos kérdések ezek, amikre nem tudjuk a választ, de mégis újra és újra feltesszük őket, hátha egyszer rájövünk az igazságra. Ez az előadás nem adja meg a választ, nem egy példázat, nem a helyes utat mutatja. Ez az előadás csupán elmesél egy történetet, emberekről, akik olyanok, mint te vagy én. Mi, a dühöngő ifjúság.
Szereplők: Barna Zsombor, Pájer Alma Virág, Tzafetás Benjámin, Osváth Judit, Kerekes József
Our offer
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
The OPERA Orchestra’s official season-opening concert featuring monumental works is a real treat for classical music lovers.
For the 14th time, the performance of the famous Symphony No. 9 will dominate the OPERA’s New Year celebrations. In 2027, the programme will be completed by two further classical works: Beethoven’s overture, also enhanced by Mahler, and a cello concerto by Haydn, the latter of course featuring an OPERA soloist.
Suggestions
There are evenings when our Opera House cannot perform because rehearsals are ongoing on stage until the evening. There are…
Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts
Based on Ádám Jenő's work by the same title HUNGARIAN CHRISTMAS Singspiel in two tableaux, in Hungarian
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.




