Program


NEGYVEN FOHÁSZ A BÉKÉÉRT Koncertszínház Zsadons Produkció előadása IX. Keresztény Színházi Fesztivál
3

NEGYVEN FOHÁSZ A BÉKÉÉRT Koncertszínház Zsadons Produkció előadása IX. Keresztény Színházi Fesztivál

19.00 Dési Péter: NEGYVEN FOHÁSZ A BÉKÉÉRT koncertszínház egy felvonásban, Zsadons Produkció- Nagyszínpad

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. március 25. szerda, 19:00

„Szabad-e megszólalni, szeretni, bízni és hinni? Most már tudom, hogy szabad.
                                              Mint azt is, hogy egyet biztosan nem szabad. félni.”

Vállalásunk felekezetközi kulturális misszió.

A „Negyven fohász a békéért” átfogó és általános célja, hogy aktivizálja a magyarországi vallásos közösségeket, a színjátszás és a hazai vallásos könnyűzene ötvözésével, a jelen szomorú aktualitása, a háború ellen. Ennek elérése érdekében koncertszínházunk azt a természetes életérzést igyekszik kifejezni, hogy minden ember alapvető joga a béke. Ha együtt fohászkodunk, és együtt mondjuk ki, hogy „legyen béke”, bízhatunk a csodákban, a szavak és a zene varázserejében.

Közreműködnek:
Zsadon Andrea, Szolnoki Tibor Jászai Mari-díjas, Balogh Bodor Attila, Dési Tamás, Balogh Ágnes, Imre Roland, Szűcs István, Vén Evelin,
valamint a Zsadon Művészeti Tanoda gyermekszereplői
Égi hang: Kőszegi Ákos Jászai Mari-díjas

Alkotók
Koreográfus: Sebestyén Csaba Harangozó-díjas
Szerkesztette és rendezte: Zsadon Andrea Jászai Mari-díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetettje

Ajánlatunk


Egy kivételes este. Egy legendás művész. Egy életre szóló élmény.

A vágy villamosa Venekei Marianna első egészestés koreográfiája. Az évek óta dédelgetett terv Dés Lászlóval közös vállalkozásuk.

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Ajánló


„Hunyadi Jánosból világot jelentő harangzúgás lett, Hunyadi Mátyásból az igazság mesés, reneszánsz szobra – Hunyadi Lászlóból "csak" opera.

Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!