Mindenki megvan? Dr. Angster Mária színházi családállítás estje
Dr. Angster Mária pszichoterapeuta, családállìtò.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, January 24 2024 7:00PM
Semmi sincs ugyanis ok nélkül. Ha sikerül feltérképeznünk a sorsátvállalások láncolatát, akkor látjuk, hogy milyen módon kötötték gúzsba a szüleinket, partnereinket, gyerekeinket a rendszertörvények. Nem velünk voltak olyanok, amilyenek, hanem ebben a gúzsba kötöttségben nem tudtak másképp viselkedni. Így pedig már sokszor egészen másképp hangzik a történet.
És elfogadni, hogy pont attól a két embertől kaptuk az életünket, és mi tulajdonképpen ők vagyunk, sokaknak talán még nehezebb. Pedig anélkül, hogy szeretnénk magunkban azt a részt is, amit egyik vagy másik szülőnktől, nagyszülőnktől kaptunk, nem lehet jó életet élni. Ebben is segít, ha látjuk az okokat, és megértjük, hogy a lapokat tőlük kaptuk ugyan, de hogy mit csinálunk velük, az már a mi kezünkben van.
Dr. Angster Mária pszichoterapeuta, családállìtò. Kiképzését Németországban és Magyarországon folytatta.
Munkaterületei:
önismereti családállítás csoportok
családállítás a testi és lelki megbetegedések kezelésében
családállítás gyerekekkel
Az ISCA (International Systems Constellation Association, a Rendszerállítók Nemzetközi Szövetsége) Kutatási Bizottságának vezetőjeként a családállítás nemzetközi hatásvizsgálatának koordinátora.
Közreműködik: Perjés János, színész-rendező, executive coach.
Színész-rendezőként felnőtt, civil foglalkozású embereknek tart csoportokat, ahol színházi eszközökkel vegyíti az önismeret, önbizalom fejlesztést.
Szìnészként sorselemzéssel összekötött unplugged koncert-színház roadshowt tart Cserháti Zsuzsa és Szécsi Pál tõrténetéből.
Executive egyéni és csoportos coachként szakterületei: nyilvános beszéd coaching, önbizalomfejlesztő és gondolkodásmód coaching.
www.james-coaching.hu
Our offer
Georges Bizet CARMEN Opera in four acts, in French, with Hungarian, English, and French subtitles
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances. For selected tour times, tickets are also available with the PreOpera Menu package. In addition to the guided tour of the Opera House, this option includes a themed set menu of your choice at OperaBistro, which can be enjoyed either before or after the tour.
Based on Ádám Jenő's work by the same title HUNGARIAN CHRISTMAS Singspiel in two tableaux, in Hungarian
Suggestions
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Johan Inger – Sharon Eyal – Gai Behar – Hans van Manen Keep in touch Walking Mad, Bedroom Folk, Black…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
