Mindenki megvan? Dr. Angster Mária színházi családállítás estje
Dr. Angster Mária pszichoterapeuta, családállìtò.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. január 24. szerda, 19:00
Semmi sincs ugyanis ok nélkül. Ha sikerül feltérképeznünk a sorsátvállalások láncolatát, akkor látjuk, hogy milyen módon kötötték gúzsba a szüleinket, partnereinket, gyerekeinket a rendszertörvények. Nem velünk voltak olyanok, amilyenek, hanem ebben a gúzsba kötöttségben nem tudtak másképp viselkedni. Így pedig már sokszor egészen másképp hangzik a történet.
És elfogadni, hogy pont attól a két embertől kaptuk az életünket, és mi tulajdonképpen ők vagyunk, sokaknak talán még nehezebb. Pedig anélkül, hogy szeretnénk magunkban azt a részt is, amit egyik vagy másik szülőnktől, nagyszülőnktől kaptunk, nem lehet jó életet élni. Ebben is segít, ha látjuk az okokat, és megértjük, hogy a lapokat tőlük kaptuk ugyan, de hogy mit csinálunk velük, az már a mi kezünkben van.
Dr. Angster Mária pszichoterapeuta, családállìtò. Kiképzését Németországban és Magyarországon folytatta.
Munkaterületei:
önismereti családállítás csoportok
családállítás a testi és lelki megbetegedések kezelésében
családállítás gyerekekkel
Az ISCA (International Systems Constellation Association, a Rendszerállítók Nemzetközi Szövetsége) Kutatási Bizottságának vezetőjeként a családállítás nemzetközi hatásvizsgálatának koordinátora.
Közreműködik: Perjés János, színész-rendező, executive coach.
Színész-rendezőként felnőtt, civil foglalkozású embereknek tart csoportokat, ahol színházi eszközökkel vegyíti az önismeret, önbizalom fejlesztést.
Szìnészként sorselemzéssel összekötött unplugged koncert-színház roadshowt tart Cserháti Zsuzsa és Szécsi Pál tõrténetéből.
Executive egyéni és csoportos coachként szakterületei: nyilvános beszéd coaching, önbizalomfejlesztő és gondolkodásmód coaching.
www.james-coaching.hu
Ajánlatunk
Leánder, a kobold és Lenszirom királylány története sok varázslattal, megtörhetetlennek tetsző átokkal tarkított, fordulatokban gazdag, igazi jó mese. Szilágyi Andor mesejátékából Szöllősi Barnabás írt librettót; Tallér Zsófia Erkel-díjas zeneszerző az Operaház felkérésére komponált igényes, kifejező és szórakoztató zenéje pedig nem csak a gyerekek, de a felnőttek számára is élvezetessé teszi ezt az új magyar meseoperát, amely a 2015-ös szenzációs ősbemutatóból, reméljük, egyszer klasszikussá válik.
Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.
Ajánló
Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett…
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
„Hivatalos” évadnyitó előadásán nagyszabású művekkel várja a klasszikus zenei koncertek rajongóit az OPERA Zenekar.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
