Program


MICIMACKÓ - mesemusical
4

MICIMACKÓ - mesemusical

Réges-régen, de a múlt péntek óta biztos, Micimackó és barátai - a fontoskodó Nyuszi, a tudálékos Bagoly, a félénk Malacka, a sértődős Füles, Kanga, no meg a vidám, ugrálós Tigris - a Százholdas Pagonyban élik kalandokkal teli életüket.
 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, May 07 2022 10:00AM

A Hadart Színház előadása
mesemusical egy felvonásban

Réges-régen, de a múlt péntek óta biztos, Micimackó és barátai - a fontoskodó Nyuszi, a tudálékos Bagoly, a félénk Malacka, a sértődős Füles, Kanga, no meg a vidám, ugrálós Tigris - a Százholdas Pagonyban élik kalandokkal teli életüket. El sem tudnák képzelni máshol.
Ám vidám mindennapjaikat egy váratlan hír érkezése fenekestül felforgatja. Imádott otthonukat, a Százholdast Pagonyt, el akarják adni a fejük fölül, akarom mondani a lábuk alól. Akkor viszont mindannyiuknak menniük kell. De hová? Összedugják hát a fejüket, hogy hogyan akadályozhatnák meg ezt a számukra elképzelhetetlen helyzetet. Gyertek el az előadásra és szurkoljatok kis barátainknak az otthonuk megmentéséért. Minél többen vagytok, annál nagyobb az esélye, hogy Micimackó zseniális ötlete beválik. Fordulatos vidám mese, amiben sok kaland vár Micimackóra és barátaira, de egy dolog sosem változik, hogy Micimackó szereti a mézet. Vidámságban nem lesz hiány és annyit elárulhatunk, hogy az előadás nem szűkölködik fülbemászó dallamokban, táncokban, és nem utolsósorban jellegzetes Micimackói humorban sem.

Az előadás helyszíne: Vörösmarty Művelődési Ház - 2151. Fót, Vörösmarty tér 3.

Szereplők:
Micimackó: Maday Gábor
Malacka: Háda Boglárka
Nyuszi: Enyingi Zsófia
Füles: Gieler Csaba
Tigris: Bordás Mihály
Bagoly: Bálint Ildikó
Kanga: Eszlári Judit
Róbert: Gida Monori Dominik

Író: Háda János
Zeneszerző: Baraczka Gergő

Rendező: Háda János

Our offer


János Hunyadi is responsible for the tolling of bells around the world; Mátyás Hunyadi is the hero of a string of folk tales; László Hunyadi inspired “only” an opera.

Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles

Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN UND BASTIENNE / THE TELEPHONE One-act operas in Hungarian, with Hungarian subtitles

Suggestions


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…

Zoltán Kodály Háry Jánoska Language: Hungarian

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.