Mézeskalács
A mézeskalács-sütés jó mulatság: az íz, illat és tapintás édességét ünnepli. A kész mézesbábok már jelképek, a csillagok, bubák, huszárok és tükrös szívek titkos jelentését magunknak kell megtalálnunk. Ezt keresi Juli, a szerelmes királylány, és Pali, a harcias pásztorfiú.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. szeptember 18. vasárnap, 11:00
Szabó T. Anna: MÉZESKALÁCS - zenés mesejáták
Játékmester: Urmai Gábor
Díszlet, jelmez: Fógel Adrienn
Mozgás: Molnár Éva
Zene: Csengery Dániel
Dramaturg: Deres Péter
A rendező munkatársa: Juhász Gabriella
Rendező: Felhőfi-Kiss László
BEMUTATÓ: 2010. december 4.
Ajánlatunk
Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Ajánló
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban
„Hunyadi Jánosból világot jelentő harangzúgás lett, Hunyadi Mátyásból az igazság mesés, reneszánsz szobra – Hunyadi Lászlóból "csak" opera.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!






