MADÁRKA
Al birkózni jár és csajozik, Madárka kanárit tart a szobájában és mindene a repülés. Mikor az élet páros lábbal padlóra küldi őket - egyiknek a testét, másiknak a lelkét sorozva meg izomból - talán tudnak segíteni egymásnak. Vajon feljutnak-e újra a felhők fölé?
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, September 06 2020 8:00PM
Madárka
William Wharton regénye nyomán barátságos ketrec-harc egy részben
A Másik Oldal és a Manna Produkció közös előadása.
Al birkózni jár és csajozik, Madárka kanárit tart a szobájában és mindene a repülés. Mikor az élet páros lábbal padlóra küldi őket - egyiknek a testét, másiknak a lelkét sorozva meg izomból - talán tudnak segíteni egymásnak. Vajon feljutnak-e újra a felhők fölé?
“Megépítettük a civilizációt, ezt a kalitkát, mivel képesek vagyunk gondolkodni, és most már muszáj gondolkodnunk, mert a kalitka nem ereszt. Ha ki tudnék törni a kalitkából, bizonyára megtalálnám valahol a valódi kinti világot. De vajon énekelnének-e ennyit a madaraim, ha a szabadban élnének, és szabadon röpködhetnének?”
Al................. Varga Ádám
Madárka...... Tóth János Gergely
Perta............ Simkó Katalin
Zene: Marton Róbert
Jelmez: Pirityi Emese
Báb: Raffai Péter
Fény/hang: Ács István
Munkatárs: Hodászi Ádám
Színpadra alkalmazta és rendezte: Gyulay Eszter
Köszönet Gáspár Annának, Krámli Andrásnak és Fehér Dánielnek.
A helyszín nem akadálymentesített!
Kényelmes, meleg öltözet javasolt!
Our offer
Two giants of Baroque music meet during the Advent season in a performance by the OPERA Orchestra and Chorus. Bach’s well-known Magnificat is performed in its original version, in E-flat major, supplemented with movements specifically tailored to the festive season by the composer himself.
Giacomo Puccini LA BOHÈME Opera in four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Levente Szörényi – János Bródy STEPHEN, THE KING (JUNIOR) The greatest hits of the rock-opera in its original arrangement, with a child cast
Suggestions
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…
Marius Petipa – Albert Mirzoyan / Ludwig Minkus LA BAYADÈRE Classical ballet in three acts
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.








