Program


Lövölde tér – Kern András estje / vendég: Hernádi Judit és Heilig Gábor

Lövölde tér – Kern András estje / vendég: Hernádi Judit és Heilig Gábor

A Kossuth-díjas színművésznek negyedszázada jelent meg az első lemeze, rajta az azóta legendássá vált Lövölde tér című dallal. Az azóta is roppant népszerű albumon kívül további lemezek fűződnek Kern András nevéhez.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, July 23 2022 8:00PM

Lövölde tér – Kern András estje

 

A Kossuth-díjas színművésznek negyedszázada jelent meg az első lemeze, rajta az azóta legendássá vált Lövölde tér című dallal.  Az azóta is roppant népszerű albumon kívül további lemezek fűződnek Kern András nevéhez.

A városmajori est műsorában a népszerű, régi dalok mellett újabbakat is elhangoznak, többek között a Hé, 67!, a Pincér-rock, a Moszkva,  a Te majd kézen fogsz és hazavezetsz, a Semmi baj, és persze nem marad el a Lövölde tér sem. Valamint sok-sok történet, humor – ahogy azt megszokhattuk Kern Andrástól!

A színművész több alkalommal énekelt már Hernádi Judittal, közös lemezük is jelent meg „Kernádi” címmel. A rendkívül népszerű művésznő szólóban is és duettben is szerepel az esten.

Kern majd’ minden lemezének Heilig Gábor a zenei vezetője, több dalának szerzője és szövegírója is. A mostani műsornak is ő a zenei producere, a zenekar vezetője és emellett gitározik és énekel is.

A dalokat Gátos Iván kiváló zenészekből álló, kibővített zenekara kíséri.

Kitűnő művészek, remek történetek, fanyar humor és népszerű dalok varázsolják élvezetessé az estet az érdeklődők számára.

Az előadás 100 perc szünet nélkül.

Közreműködők:

Vendég: Hernádi Judit és Heilig Gábor

Our offer


Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Bartók Béla’s two highly influential stage works explore the dynamics of the relationship between man and woman and the deeper layers of their personalities, as presented by creators who, through a fusion of tradition and innovation, reveal the possibilities inherent in these works for 21st-century audiences.

Suggestions


Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera in two acts in German with Hungarian, English, German subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.