Lököttek
komédia
Gárdonyi Géza Színház vendégjátéka
16+
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. április 16. csütörtök, 19:00
Laurent Baffie: LÖKÖTTEK
komédia
Fordította: Vajda Anikó
Tegye fel a kezét, akinek még soha nem volt “beakadva” egy dallam, akit soha nem gyötörtek gondolatok, aki ne forgolódott volna éjszakákon át álmatlanul, mert szorongott, vagy megbánt valamit, vagy épp olyan dühös volt, hogy fogát csikorgatta, vagy fehéredésig szorította ökölbe a kezét. Ki az, akinek ne lennének apró babonái, vagy összetettebb mozdulatsorai, melyekhez ragaszkodik, vagy bizonyos esetekben önkéntelenül megtörténnek?
A történetünkben szereplők számára a fenti kóbor tünetek egyike-másika gyötrő kényszerré hatalmasodott, és rátelepedett a hétköznapokra. Orvosi váróteremben futnak össze segítségre várva. De az orvos nem jön.
Felhívjuk a figyelmet, hogy az előadásban vaskos kifejezések hangzanak el, melyek erre érzékeny nézőinket megzavarhatják.
Az előadás megtekintése garantáltan nem okoz OCD-t. (obszesszív kompulzív zavar)
16 éven felülieknek!
Szereplők
FRED.................................... BARÁTH ZOLTÁN
VINCENT.............................. RÁCZ JÁNOS
MARIE.................................. DIMANOPULU AFRODITÉ
BLANCHE............................. NAGY BARABARA
LILI........................................ RAIKOVICH VIKTÓRIA
BOB...................................... CSATHÓ NORBERT
ASSZISZTENS..................... NAGY ADRIENN
Alkotók
Játéktér: BAL JÓZSEF
Szcenikus: ENGLER IMRE
Jelmez: KOVÁCS TÍMEA
Ügyelő: HÓDOSI ILDIKÓ
Súgó: SZECSKÓ ANDREA
Rendezőasszisztens: LÁZÁR RITA
Fotó: BENE ILDIKÓ
Rendező: BAL JÓZSEF
A színdarabot Magyarországon a HOFRA Színházi és Irodalmi Ügynökség (www.hofra.hu) képviseli.
Ajánlatunk
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Ajánló
„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt…
Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!













