Légy a levesben
2013. április 3-án 19 órás kezdettel Jorge Diaz művének adaptációja, a Légy a levesben látható a Padláson.
„Ítélkezünk, Istent, vagy hóhért játszunk, csak mi le ne bukjunk. Meddig játszhatjuk ezt? Vagy meddig hibázhatunk? Vajon tényleg hihetünk a fejlődésben vagy az emberiség, ahogyan folyton mondják, tényleg örökké csak ismétli önmagát? Mikor látunk a tükrünk legmélyére? Más tányérjában a legyet, sajátjában a ...”
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. április 3. szerda, 19:00
Mindannyiunknak ugyanannyi hibája van.
Kinek kisebbek, kinek nagyobbak.
Kinek kisebb a nagyobb, kinek nagyobb a kisebb.
De mekkora az akkora?
Akkora mint...
Na ez már akkora, hogy...
Ítélkezünk, Istent, vagy hóhért játszunk, csak mi le ne bukjunk.
Meddig játszhatjuk ezt? Vagy meddig hibázhatunk?
Vajon tényleg hihetünk a fejlődésben vagy az emberiség, ahogyan folyton mondják, tényleg örökké csak ismétli önmagát?
Mikor látunk a tükrünk legmélyére?
Más tányérjában a legyet, sajátjában a ...
Jorge Diaz Argentínában született 1930-ban, de Spanyolországból kivándorolt szüleivel már 1934-ben Chilébe költözött; 1965-ben visszatért Spanyolországba. Építész, festő, színházi rendező. Sajnos már nincs közöttünk.
Légy a levesben című hangjátékát 1967-ben sugározta a Magyar Rádió.
Tánckar: Albert Réka Lilla, Magyar Ilka, Ungi Krisztián
Ajánlatunk
Henry Purcell korszakos remekműve, a Dido és Aeneas a trójai háborúhoz kapcsolódik, ami azonban a történelmi háttérnél még sokkal fontosabb ebben az alig egyórás gyöngyszemben, az a szerelem, ahogy Barta Dóra, az előadás rendezője is kiemeli: „Régóta tudja az emberiség, hogy ha valamibe bele lehet halni, akkor a Szerelem mindenképpen az.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Wolfgang Amadeus Mozart: Szöktetés a szerájból | Die Entführung aus dem Serail (The Abduction from the Seraglio) Daljáték két felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Ajánló
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0
Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban
Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!







