Program


Közéleti Akadémia előadássorozat:Önbizalmunk (ál)arcai - Limpár Imre szakpszichólogus előadása

Közéleti Akadémia előadássorozat:Önbizalmunk (ál)arcai - Limpár Imre szakpszichólogus előadása

„Hiszem, hogy mindig van másik Út, hogy mindig tehetünk mást, mint amit eddig tettünk, s pont ezért lehetséges a változás. Sikeres bárki lehet, de mégsem akárki.”

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, November 14 2019 6:00PM

Mottó: „Annyira hozzászoktunk, hogy mások előtt álarcot öltsünk, hogy végül már saját magunk előtt is álarcban jelenünk meg.” (Francois de La Rochefoucauld)

Önbizalom. Vágyunk rá, de fétünk is tőle! Misztikus is a téma, de máskor már elcsépelt, mégis vonz bennünket, hátha végre kiderül a titok, amiről sejtjük, hogy nincs, de olyan jó lenne mégis megtalálni. Vagy így, vagy úgy, időnként mindenki beszél róla, a szájunkra vesszük, aztán unjuk, hogy már megint ide lyukadmnk ki. Vége lesz ennek? Vége lehet?

Ezeket a kérdéseket tettük fel elöljáróban: Mit tehetünk érte? Mennyire van a mi kezünkben az önbizalmunk erősítése? Hogyan lehetséges mindez és mik a veszélypontok, amire figyelni érdemes?

Meghívott előadónk Limpár imre, tanácsadó szakpszichológus valtja, hogy mindig van másik Út, mindig tehetünk mást, mint eddig tettünk, ezért lehetséges a változás, ennek gyakorlati vonatkozásait mutatja meg az előadás során.

Our offer


Giacomo Puccini LA BOHÈME Opera in four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Gioachino Rossini – Wolfgang Amadeus Mozart – Darius Milhaud The Barber of Seville / The Marriage of Figaro / The Guilty Mother Opera-mix in two parts, is Hungarian with Hungarian and English surtitles

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances. For selected tour times, tickets are also available with the PreOpera Menu package. In addition to the guided tour of the Opera House, this option includes a themed set menu of your choice at OperaBistro, which can be enjoyed either before or after the tour.

Suggestions


Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…

While the Fountain of Tears bubbles before him, Giray, khan of the Tatars, is lost in brooding. Just as the…

Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.