KÖTETLENÜL Csákányi Eszterrel
Kötetlenül – beszélgetéssorozat a Hírös Agórában
A Hírös Agóra új sorozatot indít Kötetlenül címmel, ahol különleges találkozásokra hívjuk a közönséget: a magyar színház- és filmművészet kiemelkedő alakjai mesélnek pályájukról, hivatásukról és mindarról, ami a reflektorokon innen és túl meghatározza életüket.
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 26. szerda, 19:00
A beszélgetőtárs Csáki Judit, elismert kritikus és újságíró, aki évtizedek óta figyeli és ismeri a hazai színjátszás legfontosabb szereplőit. A sorozatban nemcsak művészi útjaikról, sikereikről és döntéseikről esik szó, hanem azokról az emberi pillanatokról is, amelyek a színpadon kívül formálják őket.
A Kötetlenül célja, hogy közelebb hozza a nézőkhöz azokat a művészeket, akiket gyakran csak szerepeikben ismerünk – most azonban őszintén, személyesen, kötetlenül szólalnak meg.
Első vendégünk: Csákányi Eszter, Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, a magyar színházi élet meghatározó alakja.
Egy este, ahol humor, bölcsesség és életút találkozik – kötetlenül, szívből, emberien.
Helyszín: Hírös Agóra Otthon Mozi
Időpont: 2025. november 26., szerda 19.00
A Kötetlenül sorozat 2026 februárjában folytatódik. Ki lesz a vendég? A novemberi előadás végén ez is kiderül.
Kötetlenül CSÁKÁNYI ESZTERREL
Aki kérdez: Csáki Judit kritikus, író, dramaturg
Aki válaszol: Csákányi Eszter Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színésznő, érdemes művész, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja
Ajánlatunk
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Ajánló
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!

