Program


Kompánia: Értekezés a próbabábukról...

Kompánia: Értekezés a próbabábukról...

Bruno Schulz: Értekezés a próbabábukról, avagy a genezis második könyve Kompánia Színházi Társulat

a Kompánia Színházi Fesztivál keretében (70')

Időben és térben felfüggesztett világ "Ahol ugyanaz a tér jelöli ki a kis városkát, az otthont, a szülőházat, vagy a magány, és a lélek legbelső szobájának tereit. Ahol az idő elveszíti történelmileg lineáris jelentését. Csupán itt és most van.

 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, May 18 2011 7:00PM

Egy világ erőszak, harag és háború nélkül. Mert nem lehetsz haragban azzal, akit ismersz, akinek tudod a 'nevét'. A valódi nevét. Megbánthatod bántás nélkül. Megölheted ölés nélkül. Ez a világ egy szeretet és érzelem nélküli világ. Itt a szeretet a test kompromisszum-mentes igazsága. A fiziológia igazsága. Itt az érzelmeket a saját kitörési kísérletek, a csődök és összeomlások iránt érzett elragadtatás helyettesíti. Titkok bűvölnek el. Rejtélyes, néma kapcsolatok tárgyakkal, háziállatokkal. Itt a madár hangja ugyanúgy megindít, mint a szabadság gondolata. Az élet célja - túlélni még egy napot, álmodni egy 'más-világot'. Herceget, hőstettet, utazást. Utazást, amely azonos azzal a cirkuszi világgal, amely időről időre megjelenik és 'valódi' érzelmeket hoz létre. Feléleszti a szexust, az intimitást, és a magány zugaiba rejtett álmokat. Az egészet az ‘Őrült Gyémánt' fénye világítja át. Itt? Most?"

Our offer


Set in the Roman Empire around 74 BC, Spartacus was László Seregi's first true full-length ballet, which at one stroke became a milestone in Hungarian dance life. Since 1968, one generation after another has enjoyed the historically themed choreography, which treats the story of the ancient slave revolt in such a way that its true message is not the rebellion itself, but rather human emotions and choices under pressure.

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Johan Inger – Sharon Eyal – Gai Behar – Hans van Manen Keep in touch Walking Mad, Bedroom Folk, Black Cake

Suggestions


Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.