Program


Kettő az egyben! – A Szomszédnéni Produkciós Iroda stand up estje

Kettő az egyben! – A Szomszédnéni Produkciós Iroda stand up estje

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. november 7. péntek, 19:00

Kettő az egyben! – a Szomszédnéni Produkciós Iroda stand up estje

A boldogságot érdemes keresni vagy inkább feleséget? A Dumaszínház az év önálló előadásának választotta Tóth Szabolcs „Boldogság – Akarok róla beszélni”, valamint kollégája „Bálint Ferenc feleséget keres” estjét, amit a Szomszédnéni humoristái együtt visznek a közönség elé „Kettő az egyben!” címmel.

Tóth Szabolcs megpróbálja megfejteni, mi volt nagyobb boldogság: az első szerelem, egy tengerparti nyaralás vagy palackot címkézni egy palackozóüzemben? Miért téved az ember az alkohol vagy a kábítószer zsákutcájába, és miért ne menj oda biciklivel?

Bálint Ferenc elpanaszolja, hogy soha nem próbálta ki a Tindert, a Bumblet, meg a többi társkeresőt, mert a felesége nem engedte neki. Kiderül, hogy miért utálja Tom Cruiset, mi kell ahhoz, hogy ő legyen a férfi a házban, és hogyan kell túlreagálni dolgokat.

Egy jegy áráért most együtt, mindkét önálló est megtekinthető. A hülyének is megéri.


Az előadás hossza: kb. 100 perc szünet nélkül.


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Ajánlatunk


John Adams NIXON KÍNÁBAN Opera három felvonásban, angol nyelven, magyar és angol felirattal

„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt Ferencnek A walkür partitúrájáról. A Rajna kincse felvezetése után a Wotan gyermekeinek tragikus szerelmét feldolgozó operával veszi kezdetét a szűkebben vett drámai trilógia.

Ajánló


Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a…

Richard Wagner PARSIFAL Színpadszentelő ünnepi játék három felvonásban, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!