Program


Keresztül Európán- Tompos Kátya és Hrutka Róbert lemezelőbemutató koncertje

Keresztül Európán- Tompos Kátya és Hrutka Róbert lemezelőbemutató koncertje

November 3-án a KékSzobaHallban tartja Tompos Kátya és Hrutka Róbert - állandó zenészeik közreműködésével - Keresztül Európán című, új lemezének előbemutatóját.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. november 3. vasárnap, 19:00

A Keresztül Európán egy varázslatos zenei utazás; dalok angol, francia, bolgár, magyar, orosz és még ki tudja, hány nyelven. Az est után a művészek dedikálják a helyszínen megvásárolható lemezt. (Együttműködő partnerünk a TomTom Stúdió)

Ajánlatunk


Pietro Mascagni Parasztbecsület

Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Ajánló


Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!