Kamarás Iván - Strangers in the night - Sinatra és kortársai
Sinatra és „kortársai”: dalok Kamarás Iván és Nagy Ádám tolmácsolásában, énekre és két gitárra hangolva. more
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Monday, December 19 2016 7:00PM
Zenei időutazás, egy varázslatos éjszaka Kamarás Ivánnal és Nagy Ádámmal, tisztelegve Frank Sinatra és kortársai munkássága előtt. A 30-as, 40-es 50-es évek ikonikus zenei világa, különleges akusztikus hangzással, ahol a dalok eredeti szépségükben csendülnek fel, különleges formában.
Az Idegenek az éjszakában koncert felidézi a 30-as, 40-es, 50-es évek meghatározó slágereit, Kamarás Iván és Nagy Ádám tolmácsolásban. A koncert specialitása, hogy a dalok két gitárra és zongorára hangolva csendülnek fel, amely igazi kuriózum a hazai és a nemzetközi zenei piacon.
A koncert további különlegessége, hogy a dalok között Kamarás Iván személyes emlékeit, élményeit is megosztja a nézőkkel, emlékek, amelyekhez színészként vagy magánemberként kötődik, az adott kor ihletésében.
A felcsendülő dalok között örökzöld slágerek hangzanak el, a My Way-től a Volare-n keresztül a Just a Gigolo- ig.
A koncert vendégművésze Nina Josephs Amerikából érkezik. A konzervatóriumot végzett jazz énekesnőt a swing mesteri előadójaként jegyzik a tengerentúlon. Az est részeként nem csak szóló, hanem Kamarás Ivánnal közös dallal is megörvendezteti a közönséget.
Our offer
Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.
Suggestions
Giacomo Puccini LA BOHÈME Opera in four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA – The Magic Flute for Children Fairy-tale Singspiel in two parts, in Hungarian, with Hungarian and…
Georges Bizet CARMEN Opera in four acts, in French, with Hungarian, English, and French subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
