Program


Kálmán Imre - Meskó Zsolt: Te rongyos élet...
4

Kálmán Imre - Meskó Zsolt: Te rongyos élet...

avagy az „Én Kálmán Imrém!” OPERETT két felvonásban! Országos bemutató II.

Varázslatos színházi előadás, ÚJ MAGYAR OPERETT született ismét, ezúttal az „Operettkirályra” KÁLMÁN IMRÉRE emlékezve.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. november 16. vasárnap, 15:00

Főhőseink: egy gátlásos zseni, egy mindenre elszánt színésznő, és egy öltöztető, aki mindent tud, és mindent lát! A középpontban Kálmán Imre, akinek különös sorsa most színpadon elevenedik meg, bohókásan, szenvedélyesen, fergeteges humorral.

A darab bepillantást enged a színház titokzatos kulissza titkaiba, de azt is megmutatja, hogy egy világhírű zeneszerző is lehet emberien esendő, és csodálatosan örök. A parádés vígjáték közepette, a legismertebb Kálmán-slágerek új fényben szólalnak meg.

SZEREPLŐK:
Öltöztető: NAGY IBOLYA – Déryné-díjas operett primadonna
Titkár: CSENGERI ATTILA – eMeRTon-díjas színész / JEGERCSIK CSABA - Farkas–Ratkó-díjas színész 
Liczi: PACSKÓ DORKA / HARASZTI ELVIRA / BÉGÁNY CSENGE 

Rendező: HAJDÚ LÁSZLÓ

Te rongyos élet…avagy az „Én Kálmán Imrém!”- OPERETT két felvonásban.
A Mosoly Muzsika Produkció II. országos bemutatója!

Az előadás hossza: 2 óra 15 perc, 1 szünettel.

MOTTÓNK: A magyar operett múltja a mi örökségünk, a jövője a mi felelőségünk! Célunk, hogy építsük is ezt a jövőt, méltósággal, humorral, szeretettel.

Ajánlatunk


A barokk zene két óriása találkozik az adventi időszakban az OPERA Zenekar és Énekkar előadásában. Bach jól ismert Magnificatjának eredeti, Esz-dúr hangnemben íródott változatát maga a szerző egészítette ki kifejezetten az ünnepkörhöz illeszkedő részekkel. Händel Messiása szintén elengedhetetlen része a karácsonyi várakozásnak.

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.

Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!