Kabóca Bábszínház - Kuszakeszi történet
Kuszakeszi történet című előadásunkkal megpróbáljuk előcsalogatni Ozit (aki a legjobb szívű óriás e vidéken) hogy mesélje el nekünk minden egyes kalandját.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. július 25. vasárnap, 10:00
Kabóca Bábszínház - Kuszakeszi történet
bábelőadás, műsoridő: 40 perc
Az előadást 5 éves kortól ajánljuk.
Dániel András olyan izgalmasan írta meg a könyvet, amibe bement egy óriás, hogy teljesen elvarázsolt bennünket. Kuszakeszi történet című előadásunkkal megpróbáljuk előcsalogatni Ozit (aki a legjobb szívű óriás e vidéken) hogy mesélje el nekünk minden egyes kalandját. Bár hatalmas termetű, de nem kell tőle megijedni, mert széles mellkasában alig fér el óriási szíve. Véleménye szerint mindenkiben ott lakozik egy legyőzhetetlen óriás, még a legkisebbekben is.
Színészek, Alkotók
Ozit megírta és megrajzolta: Dániel András
Ozit megmozgatja: L. Nagy Attila e.h.
Ozi kedvenc muzsikusa: Bakos Árpád
Ozi útját egyengeti: Rumi László (Blattner-díjas)
Az előadást létrejöttét a Nemzeti Kulturális Alap támogatta.
Ajánlatunk
Bartók Béla két nagyhatású színpadi műve a férfi és nő közötti kapcsolatok dinamikáját, személyiségük mélyebb rétegeit vizsgálja olyan alkotók színre vitelében, akik mindketten a hagyomány és az újítás ötvözésével tárják fel a darabokban rejlő lehetőségeket a 21. század közönségének.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Örvény, Etűdö
Ajánló
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



