Ivan Menchell: SÍRPIKNIK
Miközben tartunk a magánytól, ki merünk-e lépni az ismeretlenbe, hogy új társra leljünk? Megbocsátunk-e magunknak, ha a veszteség után újra tudjuk, újra merjük kezdeni?
Három nő évtizedes barátsága, és mindannyiuk boldogsága a tét, amikor váratlanul – vagy épp nagyon is várva… – közéjük toppan egy férfi.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Monday, March 03 2025 7:00PM
József Attila Színház, Budapest
komédia
Miközben tartunk a magánytól, ki merünk-e lépni az ismeretlenbe, hogy új társra leljünk? Megbocsátunk-e magunknak, ha a veszteség után újra tudjuk, újra merjük kezdeni?
Három nő évtizedes barátsága, és mindannyiuk boldogsága a tét, amikor váratlanul – vagy épp nagyon is várva… – közéjük toppan egy férfi.
Ivan Menchell pergő, mély emberismeretről árulkodó vérbő komédiája sok-sok kacagás mellett megható, megrendítő pillanatokat kínál mindenkinek, aki valaha szeretett és szerették.
Szereplők:
Ida: Fehér Anna
Doris: Szabó Gabi
Lucille: Pikali Gerda
Sam: Gazdag Tibor
Mildred: Urbán-Szabó Fanni
Alkotók:
Magyar változat: Parti Nagy Lajos
Az előadás szövegkönyvét készítette: Guelmino Sándor és Orbán Eszter
Díszlettervező: Ondraschek Péter
Jelmeztervező: Kárpáti Enikő
Dramaturg: Orbán Eszter
Rendezőasszisztens: Czipó Gabriella
Rendező: Guelmino Sándor
A színdarab Magyarországon a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség közvetítésével kerül színre. Parti Nagy Lajos fordítói jogait a Kék Művészügynökség és Produkciós Iroda közvetíti.
Our offer
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances. For selected tour times, tickets are also available with the PreOpera Menu package. In addition to the guided tour of the Opera House, this option includes a themed set menu of your choice at OperaBistro, which can be enjoyed either before or after the tour.
Suggestions
Marius Petipa – Albert Mirzoyan / Ludwig Minkus LA BAYADÈRE Classical ballet in three acts
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts
A century ago, the world first encountered this remarkable opus, a work that soon became one of the cornerstones of…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.










