Program


Írisz - Gangaray Artistic Program Fesztivál
2

Írisz - Gangaray Artistic Program Fesztivál

A Gangaray Dance Company komplex képzési és tehetségkutató programjának eredményeit demonstráló előadások az évad folyamán több alkalommal mutatkoztak be színházunkban. Az idén hatodszor megrendezett háromnapos fesztivált Maday Tímea Kinga Írisz című darabja zárja.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, June 15 2019 7:00PM

A Gangaray Artistic Program (G.A.P.) előadása

Az idő az, amivel a természet megakadályozza, hogy minden egyszerre történjen. A tér az, ami meggátolja, hogy minden velem történjen. /John Archibald Wheeler/
Bár az idő szabályozza a mindennapi életünket, az igazság az, hogy nincs olyan természetű törvény, amely az elméleti fizikusokat is örömmel töltené el a választ keresve. Az órák csak azt mondják el nekünk, hogy mennyi az idő, de nem fogják megmondani, hogy mi is az idő.
Természetesen mindenki tökéletesen érti mi is az idő, amíg el nem jön annak az ideje, hogy ténylegesen beszéljünk is róla és gondolatainkat kifejezzük.

Zene: Hámor József / Gangaray Experimental Music, Montázs
Fény: Mádi László
Jelmez, díszlet:  Maday Tímea Kinga /Burány Vera – PinkPonilo
Koreográfus: Maday Tímea Kinga

TÁNCMŰVÉSZEK: Bali Boglárka, Fekete Zsófia, Horváth Eszter, Horváth Hanna, Kozma Johanna, Mester Lilián Katalin, Szabó Krisztina, Szatai Lúcia, Székely Petra, Tóth Laura, Farkas Júlia, Varsányi Zoé Szonja, Varga Dóra, Worden Doria

A Gangaray Dance Company komplex képzési és tehetségkutató programjának eredményeit demonstráló előadások az évad folyamán több alkalommal mutatkoztak be színházunkban. Az idén hatodszor megrendezett háromnapos fesztiválon Jónás Zsuzsa és Feledi János új produkciójával jelentkezik a csapat, melyet a második napon Hámor József Líra és Mádi László Forgatagban című előadásai követnek. A fesztivált a program vezető koreográfusának, Maday Tímea Kinga Írisz című darabja zárja.

Our offer


Recommended for children ages 4 to 10 Hungarian-language discussion programme.

While the Fountain of Tears bubbles before him, Giray, khan of the Tatars, is lost in brooding. Just as the flow from the marble fount cannot be exhausted, his own sorrow will never diminish, either. The story of the Fountain of Bakhchisarai is set in motion by a romance recounting the reason for the khan's gloom.

Suggestions


Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles

Zoltán Kodály Háry Jánoska Language: Hungarian

A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.