Program


Innen már csak gurulunk - Bödőcs Tibor önálló estje, előzenekar: Hajdú Balázs

Innen már csak gurulunk - Bödőcs Tibor önálló estje, előzenekar: Hajdú Balázs

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Helyszín: Átrium


Felkértek, írjak ismertetőt az új estemről. 

Richard Feynman mondta, hogy "aki azt hiszi, van fogalma a kvantummechanikáról, annak fogalma sincs a kvantummechanikáról." Aki azt hiszi, össze tud hozni egy ismertetőt a majd estéről estére, asszociációkból felépülő műsoráról, az nem tud majd összehozni egy estéről estére, asszociációkból felépülő műsort. 

A politikát érintem majd. Minden bizonnyal. Főleg a dán mezőgazdaság gondjait veszem górcső alá. Meg hogy ami a Folketingben megy, az egy vicc. És hogy valami bűzlik Syddanmark régióban. Hadd ne részletezzem. Szörnyű. Egy biztos: a dán királynak mennie kell. Hisz tudjuk, mik vagyunk, de nem tudjuk ám, mivé lehetünk.

Nem értek egyet azzal, hogy egy standuposnak nem kellene a politikával foglalkoznia. Szerintem Adolf Hitlernek és Joszif Visszarionovics Sztálinnak nem kellett volna a politikával foglalkoznia. 

Az élet azonban túl rövid, értékes, szép és borzalmas egyben, hogy leragadjunk a dán közigazgatás ezer nyűgénél. Lesz szó bőven másról is, nem csak Koppenhága levegőjének a minőségéről. Terveim szerint.

A többit majd meglátják!

INNEN MÁR CSAK GURULUNK


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

 

Our offer


This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.

Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

The tale of Leander the goblin and Princess Linseed, brimming with magic and a seemingly unbreakable curse, not to mention a wealth of twists and turns, is a genuinely good yarn. Set to a libretto by Barnabás Szöllősi that is based on Andor Szilágyi's fable for the theatre and written at the OPERA's request in the 2014/15 season, Erkel Prize-winning composer Zsófia Tallér's masterful, expressive and entertaining music makes this Hungarian fairy tale opera an enjoyable experience for children and adults alike, and, we hope, a possible future classic.

Suggestions


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…

Gaetano Donizetti MARIA STUARDA Opera in three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Claude Debussy / Franz Liszt L'enfant prodigue / La damoiselle élue / Sardanapalo Cantata Language: Italian, French Surtitle: Hungarian, English,…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.