ImpróMűhely - játékos felnőtteknek
Szerdánként, improvizációs játékos műhely a Hámori Házban, Horváth-Töreki Gergely imprószínész, tréner vezetésével!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, May 29 2019 6:00PM
„Sok éve tapasztalom és formálom magamban, hogy számomra mi is az impró, hol az én helyem a rögtönzés csodálatos világában?! Teszem ezt már lassan 7 éve, és be kell valljam, amikor azt hiszed, hogy már tapasztalt vagy, hogy majd mindent tudsz,akkor jössz rá, hogy mennyit kell még tanulnod és gyakorolnod... :) De szerintem ettől szép! (Az élet, az impró... - kinek mi?)
A péceli foglalkozásokon ebből a már megszerzett tudásomból, tapasztalásomból szeretnék átadni, és közösen még több mindenre rájönni, keresni, kutatni, fejleszteni a személyiséget és játszani, egyszerűen önfeledni!"
Amiről az impró szól: Mondj igent és játssz, mint egy gyerek!
Az improvizáció jótékony hatását nem csak a színészek ismerik és használják, hanem a hétköznapi életünkre is rendkívül jótékony hatással bír. Elfogadásra, kíváncsiságra tanít, nyitottabbá tesz, kilök a komfortzónákból és azt sulykolja belénk, hogy hibázni jó és, hogy kell!!! Mi több: MUSZÁJ ELRONTANI!
Ezeken a műhelyeken garantált a jókedv és nagy a valószínűsége a függőség kialakulásának! :)
Alsó korhatár 16 év, felső korhatár nincs.
Sok szeretettel várunk!
Horváth-Töreki Gergely és a Hámori Ház csapata
Our offer
This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.
Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Giuseppe Verdi AIDA Opera in three parts, four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Suggestions
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
