Program


GYEREKNEK BÁTOR - BECK ZOLI SZERZŐI ESTJE

GYEREKNEK BÁTOR - BECK ZOLI SZERZŐI ESTJE

Szeretettel várunk mindenkit Beck Zoli szerzői estjére, amelyen a 30Y zenekar Artisjus-díjas énekes-dalszerzője megosztja velünk személyes történeteit, gondolatait és dalait akusztikus hangszerelésben.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 13. szerda, 19:00

Beck Zoltán nem csak a 30Y frontembereként ismert, hanem a ZAJZAJZAJ alkotói közösség, kiadó és stúdió alapítójaként is, emellett a Pécsi Tudományegyetem adjunktusa, zenélő egyetemi programok szakmai igazgatója, számos kreatív projekt elindítója, valamint irodalmi és színházi előadások aktív résztvevője is.
A szerzői esten izgalmas, elgondolkodtató dalokkal és történetekkel találkozhatunk, amelyek különleges betekintést nyújtanak Beck Zoli művészi világába.

Ajánlatunk


Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a 20. századi zenei újítás egyik megkerülhetetlen darabjává vált. Az 1926-ban bemutatott daljáték mérföldköve a magyar zenetörténetnek: komponistája, Kodály Zoltán azon törekvését teljesítette be, hogy az ősi időkből származó magyar népdal a klasszikus zenével azonos helyre kerülhessen ugyancsak ekvivalens értékei okán, tehát a nemzet Operaházának színpadára.

Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Ajánló


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!