Freeszemle Fesztivál - Mit csináljak, hogy jobban érezd magad?
„Mert az úgy volt, hogy mi szerelembe estünk. Ez egy love story. Az úgy volt, hogy mi csíptük egymást, és aztán meg elvittek az érzelmek. És akkor összejártunk egy évig stikában, mert ez egy titkos story volt. Egy titkos love story, Rómeó és Júlia.”
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, June 04 2023 6:00PM
MIT CSINÁLJAK, HOGY JOBBAN ÉREZD MAGAD
A TÁP Színház előadása
„Mert az úgy volt, hogy mi szerelembe estünk. Ez egy love story. Az úgy volt, hogy mi csíptük egymást, és aztán meg elvittek az érzelmek. És akkor összejártunk egy évig stikában, mert ez egy titkos story volt. Egy titkos love story, Rómeó és Júlia.”
Ki vagyok én, ha nem a szüleim hibái? Mit tehetek, ha egy nap észreveszem, hogy anyám mondatai jönnek ki a számon? Ráléphetek-e valaha a leszakadás útjára, vagy örökre cipelnem kell tovább, amit otthon akarok hagyni?
Az előadást 14 felülieknek ajánljuk
SZEREPLŐK:
HAJDU SZABOLCS
RÁBA ROLAND
KIZLINGER LILLA
BAGOSSY BÁLINT
Rendezőasszisztens: Darányi F. Hanna
Díszlet, jelmez: Csoma Gabriella
Zene, hang: Lelkes Botond
Operatőr: Kis Márton
Vágó: Hegedüs Csenge
Írta:
a színészek improvizációi alapján
Biró Zsombor Aurél
Rendező:
Kizlinger Lilla
Az előadás létrejöttét az NKA támogatta.
Külön köszönet: Rezek Borbála, Gáspár Sára, Potozky László, Vajdai Vilmos, Dézsi Fruzsina.
Vásároljon egyszerre 6 jegyet a Freeszemle Fesztivál 2023-as programjaira, mellyel 20% kedvezménnyel juthat hozzá belépőihez! A jegyek kosárba helyezését követően a kedvezmény automatikusan érvényesül.
Our offer
Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera in two acts in German with Hungarian, English, German subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Suggestions
A century ago, the world first encountered this remarkable opus, a work that soon became one of the cornerstones of…
Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / CAVALLERIA RUSTICANA Concert performances with Hungarian, English, and same-language subtitles
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.



