Flódni
„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója, amikor arról kérdezik, milyen ez az előadás.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, July 18 2024 8:00PM
„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója, amikor arról kérdezik, milyen ez az előadás.
Tehát a recept pofonegyszerű: összekavarjuk a színházi rögtönzést, a gasztronómia kultúrtitkait és a hajdani zsidó Budapest történetét. Aztán az improvizációs műfaj négy kiváló színésze tálalja a nézőknek Stahl Judit főztjét, vagyis a szituációkat. A főpincér nem más, mint Novák Péter, aki fergeteges észjárású műsorvezetőként kézben tartja az egyre fokozódó hangulatot.
A Városmajori Színpadon mindezt megspékeljük élő zenével is, hiszen az előadáson fellép a Klezmerész Együttes. De téved, aki azt hiszi, hogy csupán a hangulathoz járulnak hozzá, mert egyúttal meglepik a színészeket vicces, zenés feladatokkal is.
Az előadás hossza 120 perc, egy szünettel.
ALKOTÓK:
Előadják: Jordán Adél, Stefanovics Angéla, Hevér Gábor, Kálloy Molnár Péter
Írta: Stahl Judit – Stahl-Bohus Hanna
További szituációs ötletek: Stahl-Bohus Hanna
Díszlettervező: Kálmán Eszter
Műsorvezető: Novák Péter
Our offer
BMW Afternoons - Concert Running time 2 hours including one interval. Original Language; Hungarian, English an same-language Surtitle.
Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera in three acts, in Italian, with Hungarian English and Italian subtitles
Suggestions
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0
Prima donnas KLÁRA KOLONITS Festive gala concert with Hungarian and English surtitles
Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.







