Program


Fenyő-Tasnádi: Made in Hungária - A GÖFME zenés, táncos színpadi előadása

Fenyő-Tasnádi: Made in Hungária - A GÖFME zenés, táncos színpadi előadása

Fenyő-Tasnádi: Made in Hungária, musical
A GÖDÖLLŐI FIATAL MŰVÉSZEK EGYESÜLETÉNEK ELŐADÁSA, melyben közreműködik a GÖDÖLLŐ TÁNCSZÍNHÁZ, a FRICSKA Táncegyüttes és a TALAMBA Ütőegyüttes
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. október 19. vasárnap, 19:00

A hatvanas évek elején ki - majd visszadisszidál egy tipikusan angyalföldi család: Fenyőék. A fiatal Mikibe (darabunkban Ricky) eddigre mélyen beleívódott mindaz, ami egy tizenévesnek Amerikát jelentheti: a rágó, a Marlboro, a hawaii ing, a Ballantines és mindenek előtt a rock and roll. A kinti élmények, és egy megszállott lemezgyűjtő rádióműszerész hatására elhatározza: zenekart alapít. Cipős dobozból, éjjeli szekrényből erősítőt eszkábálnak, s már nem is kell más, csak néhány jó haver, hogy a Szent István parkban, a Fémmunkás próbatermében, a Tisza utcai utcabálon feldübörögjön a Viva Rock and roll. És létrejött a Hungária. Számaikban Angyalföld csodálatos metamorfózison megy át: fényárban úszó utcáin kifényesített Chevyk hasítanak, a szél pálmafákat ráz, és minden utcasarkon hotelek, bárok várják a betérő jampikat. Az előadásban látható figurák és helyzetek bárminemű összefüggése létező emberekkel – nem a véletlen műve.

Szereposztás:
Ricky - Géczi András
Jerry Lee Lewis - Végh Miklós
Rudi - Békefi László
Röné – Balogh Gábor
Csipu - Pál Tamás
Tripolis – Czuczor Dávid
Kis Nyírő - Monori Dominik
Bigali - Bródy Norbert
Rendőr - Tömpe Gábor
Vera - Miklós Krisztina
Marina - Horváth Csenge
Anya - Herczenik Anna
Apa - Venyige Sándor
Figaró együttes - Talamba Ütőegyüttes
Lányok az NDK-ból - Kozári Veronika, Veres Andrea, Joshi Szávitri

Zenei rendező: Lencsés Balázs

Ajánlatunk


A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal

Játékos hangszerismertető sorozat – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!