Program


Fényes Szabolcs - Klemen Terézia: Oda vagyok magáért
5

Fényes Szabolcs - Klemen Terézia: Oda vagyok magáért

ZENÉS SZÍNHÁZI előadás és koncert két felvonásban!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, October 02 2024 6:00PM

FÉNYES SZABOLCS, a zseniális zeneszerző, a nagy bohém és felesége, a csodás szubrett CSIKÓS RÓZSI élete, vidám és néha szívszorító történetben elmesélve. A mosoly, a nevetés, önmagában is csodás gyógyító erővel, energiával bír. A legfontosabb szempont az alkotóknál, előadóknál a minőség. Tartalmas, mégis szórakoztató a darab. Könnyeket és mosolyt egyaránt előcsalogat a nézőkből. És! Az előadás 2. felvonásában pedig egymást követik a gyönyörű slágerek, immár egy fergeteges koncert formájában. Tehát kettő az egyben.
Várunk mindenkit szeretettel!

Előadók: NAGY IBOLYA Déryné díjas színésznő, operett primadonna, a Dankó Rádió alapító szerkesztő-műsorvezetője az InterOperett egykori primadonnája, és CSENGERI ATTILA eMeRTon-díjas színész, énekes, a Madách Színház művésze (Az Operaház Fantomja, címszerep).

Our offer


Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA – The Magic Flute for Children Fairy-tale Singspiel in two parts, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles

The OPERA Orchestra’s official season-opening concert featuring monumental works is a real treat for classical music lovers.

This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.

Suggestions


A century ago, the world first encountered this remarkable opus, a work that soon became one of the cornerstones of…

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Marius Petipa – Albert Mirzoyan / Ludwig Minkus LA BAYADÈRE Classical ballet in three acts

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.