Program


FARKASBARKAS ÉS RÓKAKOMA - Aranyszamár Bábszínház
5

FARKASBARKAS ÉS RÓKAKOMA - Aranyszamár Bábszínház

Óh, te szegény Farkasbarkas! Erős vagy, de eszed gyenge! Túl is jár rajta a komád, a furfangos ravaszdi!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, July 24 2020 11:00AM

Régen volt, hogy barátodként köszönthetted Rókakomát. Mostanra már színleli csak, s ó, te szegény Farkasbarkas újra s újra elhiszed! Hagyod, hogy lépre csaljon, megtréfáljon, belőled bolondot csináljon? Miben bízol, csak nem abban, hogy ki másnak vermet ás, maga lesz veremlakó? Vagy bennünk, a bábosokban, hogy tán majd mesénk végén az Aranyszamár Színházban meglakol a csalafinta? Na jó, te szegény Farkasbarkas, teszünk most egy ígéretet: a mesénknek úgy lesz vége, hogy a ravasz Rókakomát most az egyszer legyőzheted!

Műsoridő: 40p

Írta:Kocsis Rozi Blattner-díjas

Színészek:Baranyai Anita, Érsek-Csanádi Gyöngyi
Tervező:Bodor Judit
Zeneszerző:Kovács Gáborján
Rendező:Sramó Gábor

Our offer


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Whirling, Études

This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.

Suggestions


Georges Bizet CARMEN Opera in four acts, in French, with Hungarian, English, and French subtitles

Hans van Manen – Jiří Kylián Timeless Contemporary '27 Trois Gnossiennes, 5 tangos, Petite Mort, Six Dances

Prima donnas KLÁRA KOLONITS Festive gala concert with Hungarian and English surtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.