Program


F-Blokk: Fertőzés

F-Blokk: Fertőzés

avagy
én, te, ő, mi, ti, ők

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. március 26. szombat, 19:00

kinek ki a kije. ki kit miért. ki kivel meddig. kit ki hogy. ki hol kinek. kivel mikor ki.

egy család. sok történet. múlt jelen múlt. halál szerelem víz.

 

Szereplők:

Csanádi Petra

Ferenczi Dóra

Péter Polla

Porubszky Ágnes

Ruzicska Lilien

Takács Olivér

Tóth Géza Gergő

 

Ruhák:

Pirityi Emese

 

Írta, rendezte:

Rojas Aquillon Correga kisregényét fordította: Botchkovi Laura,

színpadra alkalmazta: Felhőfi-Kiss László

 

A társulatról:

 

Az F-Blokk a már végzett Pesti Magyar Színiakadémista diákok társulata, több generációnyi osztályból.

Az "F" legtöbb darabjuk alkotójára és rendezőjére utal, az ő tiszteletére nevezték el az újonnan alakult társulatot. Az F-Blokk 2021 őszén kezdett el ilyen formában a jelenlegi tagokkal működni.

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Egy kivételes este. Egy legendás művész. Egy életre szóló élmény.

Ajánló


Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal

Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

„Hunyadi Jánosból világot jelentő harangzúgás lett, Hunyadi Mátyásból az igazság mesés, reneszánsz szobra – Hunyadi Lászlóból "csak" opera.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!