Program


Évadzáró Acoustic 2023/2024

Évadzáró Acoustic 2023/2024

A FÉM színészei és alkotói búcsúztatják az évadot.
Támogassák a FÉM Színházat egy jegyvásárlással! Köszönjük.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, June 21 2024 8:00PM

Évadzáró műsorunk a népszerű acoustic estjeink best of összegzéseként várja az érdeklődőket, és az esetleges (továbbra is) támogatóinkat. Cziczó Attila énekel és gitározik, s a csendeket kihasználva nagyon sokat mesél. Színházunk alapítója, író-rendezője ül a pódiumon és szórakoztat - miközben egymást váltják a FÉM színészei, alkotói, hogy együtt emlékezzenek a 2023/2024-es évad legszebb pillanataira. Sőt, igen gyakran dalra is fakadnak!

Várunk mindenkit! Éljen a nyár! Köszönjük, ha támogatják a FÉM működését.

Kedves Nézőink! Sajnos évadonként csak egy új bemutatót tudunk tartani, ám szeretnénk, ha találkozhatnánk Önökkel gyakrabban is. Ezért olyan programokat tervezünk pódiumszínpadunkra, melyek megmutatják, milyen színes, érdekes, értékes közösség vagyunk. Ezen alkalmak lehetőséget adnak arra, hogy a színháztermen kívül is találkozhassunk egymással, s arra is, hogy aki megteheti, extra jegy vásárlásával támogathassa missziónkat. Ez is egy ilyen program. Köszönjük, ha velünk lesznek!

https://www.youtube.com/watch?v=-7v0PrisQwQ

Exkluzív kávézónk várja Nézőinket előadás előtt-alatt-után.
[ FÉM | színház+kávézó+belváros ] 
Itallap: https://www.femszinhaz.hu/kavezo

Kávéházi nézőtér: 4 szék az asztalok körül.

Az előadás napján magasabb jegyárral kell számolni!

Our offer


Zoltán Kodály The Spinning Room Folk scenes in Hungarian, with Hungarian and English surtitles

There are evenings when our Opera House cannot perform because rehearsals are ongoing on stage until the evening. There are audience members who can only afford to hear their favourite pieces with a discount. And there are works that, although very popular, cannot be staged every season due to the congestion of productions.

Best of Mozart Don Giovanni & Figaro & Così

Suggestions


Radina Dace / Léo Delibes Little Coppélia Children’s production for little ones, with English subtitles

While the Fountain of Tears bubbles before him, Giray, khan of the Tatars, is lost in brooding. Just as the…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.