Egy nap Mádon - Odesszai kocsmadalok
A „klezmerkirály”, Fegya és a szaxofonnal is mesterien bánó Dunai Tamás színművész a XX. század tízes, húszas éveinek zsidó Odesszájába viszi el a közönséget – a Nagy Katalin alapította liberális szellemű városba, ahol a rengeteg nemzet keveredéséből adódó hatásokkal, beszűrődésekkel kivirágozhatott a zsidó kultúra, tudomány, zene, humor.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. augusztus 15. csütörtök, 16:00
Ebből az időből származó anekdotákból, városi legendákból, kocsmadalokból, viccekből kibontakozik az akkori zsidó világ színessége, gazdagsága. Gengszterek, kereskedők, fűszeresek, kocsmárosok mára már nem létező világa elevenedik meg a két nagyszerű művész tolmácsolásában.
Közreműködik:
Jávori Ferenc (Fegya) – zongora
Dunai Tamás – színművész, szaxofon
Az Egy nap Mádon eseményeit Mád Önkormányzata támogatja
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.
Ajánló
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!

