DR.CSERNUS IMRE-PÁRKAPCSOLATI ABC
„A kiegyensúlyozott párkapcsolat kialakulásának elején fontos, hogy a két ember egyforma erővel ássa ki a párkapcsolatának alapjait. Nyugodtan hasonlíthatjuk egy ház felépítéséhez mindezt. Mindenkinek meg van szabva a közös alap rá eső részének a megfelelő kiásása.” Csernus Imre - A nő
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. április 19. csütörtök, 19:00
„Szeretettel hozzáérni a másikhoz, az egy dolog. Szerelemmel hozzáérni a másikhoz, óriási különbség. És mindezt lehet látni. A szerelem akkor marad meg, ha fel tudnak nézni egymásra, miközben egymástól függetlenül is élik életük összes szerepét.” Csernus Imre- A nő című könyvéből idézve.
"Ahhoz, hogy a másikkal őszintén tudjak beszélni, magammal is őszintének kell lennem. Ha én gyáva vagyok kimondani dolgokat magam előtt, akkor egy másik gyávát vonzok magamhoz. Ma a párkapcsolatok jelentős része nem a kiegyensúlyozottságon alapszik, hanem az egymásra támaszkodáson. Ez pedig csak társas magány" – mondja Dr. Csernus Imre.
Ajánlatunk
Richard Wagner PARSIFAL Színpadszentelő ünnepi játék három felvonásban, német nyelven, magyar, angol és német felirattal
Ajánló
Selmeczi György / Vajda János Királyi fenség / Az ítélet Ősbemutató
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Príma Donnák KOLONITS KLÁRA Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
