Demjén 70 Koncert
Élvezzük együtt, nagyszülőktől kezdve az unokákig bezárólag a régi és új slágereket.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, October 14 2016 7:00PM
A Szabadság vándorai, Sajtból van a hold, Neked most kell eldöntened, Szerelemvonat és sorolhatnánk! Csak néhány példa Magyarország egyik legkedveltebb énekesének, Demjén Ferencnek a slágereiből. Demjén több generáció ikonja, dalait a fiatalok is jól ismerik és éneklik.
Hat Bergendy, hat V’Moto-Rock és tizenhat szólóalbummal, négy koncert- és öt válogatáslemezzel a háta mögött méltán beszélhetünk terjedelmes életműről. 2008-ban ARTISJUS Díjat kapott az év koncertjéért, 2010-ben kitüntették a Magyar Köztársasági Érdemrend Középkeresztjével, 2012-ben pedig Kossuth-díjat kapott. Azt sem sokan mondhatják el magukról, hogy játszottak tizenkétezer ember előtt Magyarországon. Olyan filmek betétdalaihoz írt szöveget és szerzett zenét, mint a Szerelem első vérig, a Moziklip vagy a Honfoglalás. Demjén vitathatatlanul egyedi hangja régóta ott él az emberekben, vagyis nem túlzás, ha azt állítjuk: ott van több nemzedék fülében is!
Élvezzük együtt, nagyszülőktől kezdve az unokákig bezárólag a régi és új slágereket.
Our offer
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0
There are evenings when our Opera House cannot perform because rehearsals are ongoing on stage until the evening. There are audience members who can only afford to hear their favourite pieces with a discount. And there are works that, although very popular, cannot be staged every season due to the congestion of productions.
Giuseppe Verdi AIDA Opera in three parts, four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Suggestions
Gioachino Rossini L'ITALIANA IN ALGERI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / CAVALLERIA RUSTICANA Concert performances with Hungarian, English, and same-language subtitles
Marius Petipa – Albert Mirzoyan / Ludwig Minkus LA BAYADÈRE Classical ballet in three acts
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
