Csicskár Dávid - Horváth János Antal - AZ ÉJJEL SOHA NEM ÉRHET VÉGET
A kelet-magyarországi Végend mellett öt éve zárt be az üveggyár. A település azóta süllyed: munka nincs, az alkoholisták és az öngyilkosok száma napról-napra nő, aki tehette, már rég elköltözött innen. Valószínűleg senkinek nem tűnne fel, ha e szegregált helység egyik napról a másikra valóban örökre eltűnne..
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, June 12 2026 7:00PM
Egy láthatatlan erő azonban mégis felszínen tartja a falut: vasárnaponként pályára lép az itt maradtakból verbuvált focicsapat, és kilencven percre életre kel a tetszhalott közösség. A fő attrakció a közönségkedvenc csodacsatár, a kaszálók Maradonája, a falusiak messiása, a falu végén élő Lóri, akinek arany bal lábáról az egész megyében legendák szólnak. Mikor Lórit próbajátékra hívja a Fradi, családja számára egyértelművé válik: a fiú profi karrierje véget vethet nincstelenségüknek. A kitörés lehetősége ráadásul Lóri anyjának, mostohapjának, barátnőjének és edzőjének is a megfelelő alkalom arra, hogy mentsék önmagukat, és helyrehozzák azt, amit korábban nem tudtak. Vállán az ígéret terhével Lóri felutazik a fővárosba, hogy a próbajátékot követően zsíros szerződést kapjon az ország legnagyobb klubjától és egyetlen hétvége alatt váltsa meg családja évtizedes nyomorúságát. Vajon léteznek efféle mesék a mai Magyarországon?
Játsszák:
BÁNKI GERGELY, SAMUDOVSZKY ADRIÁN, STEFANOVICS ANGÉLA, ZNAMENÁK ISTVÁN, TRILL BEATRIX
Alkotók
DÍSZLETTERVEZŐ: SZOLNOKI MINNA
JELMEZTERVEZŐ: KASZÁS NINA
ZENESZERZŐ: KOROKNAY ANDRÁS, SZENDREY-NAGY OLIVÉR
FÉNY- ÉS VETÍTÉSTERVEZŐ: MOHÁCSI JÚLIA
DRAMATURG KONZULENS: FEHÉR BOLDIZSÁR
A RENDEZŐ MUNKATÁRSA: BIRKENSTOCK REBEKA
RENDEZŐ: HORVÁTH JÁNOS ANTAL
Our offer
Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Suggestions
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
The German bass began his career at the opera houses of Berlin. However, when Sir Georg Solti cast him in…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.








