Békakirály - Aranyszamár Bábszínház
A humorral átitatott történet egyszerre szól a legmélyebb baráti kapcsolatokról, az elfogadásról és arról, hogyan láthatjuk meg önmagunk hibáit mások szemén keresztül.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 28. kedd, 10:00
Békakirály
ahogy Hedvig elmeséli Jacob és Wilhelm Grimm meséje nyomán
Aranyszamár Bábszínház
A közismert történet ezúttal marionett színpadon elevenedik meg, amelyet Hedvig, a Békakirály hű szolgája és egyben legjobb dadája működtet. Miközben elmeséli az elátkozott királyfi és a királykisasszony barátságának históriáját míves bábok kelnek életre és szórakoztatják a nézőket: kicsiket, nagyokat egyaránt. A humorral átitatott történet egyszerre szól a legmélyebb baráti kapcsolatokról, az elfogadásról és arról, hogyan láthatjuk meg önmagunk hibáit mások szemén keresztül.
Szereplők: Baranyai Anita, Érsek- Csanádi Gyöngyi, Miller Patrik
Alkotók
Író: Kardos Tünde
Dramaturg: Szántó Viktória
Zeneszerző: Monori András
Tervező: Bodnár Enikő
Marionett szakértő: Sarkadi Bence
Rendező: Halasi Dániel
Műhelymunkák: Benkő Krisztina, Kerekes Péter, Mészáros Gábor, Szabóné Zsida Ágnes
Ajánlatunk
Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Ajánló
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
A vágy villamosa Venekei Marianna első egészestés koreográfiája. Az évek óta dédelgetett terv Dés Lászlóval közös vállalkozásuk.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!






