Program


Bácskai Juli Pszichoszínháza - Bakonyi Csilla - Chován Gábor
2

Bácskai Juli Pszichoszínháza - Bakonyi Csilla - Chován Gábor

Van, akinek semmise jó.

Főszerepben BAKONYI CSILLA és CHOVÁN GÁBOR. Tangóharmonika: DARVAS KRISTÓF.
Színházalapító - castingos- kellékes- forgatókönyvíró- pszichológus szakértő BÁCSKAI JULI

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. január 16. péntek, 19:00

Van, amikor  mindenki egészséges, nincs tartozás, van munka, még az időjárás is megfelelő. De neki nem jó. Van, akinek semmi se jó. Az ő érzéseit is megérti a pszichológus, mert valami oka csak van, hogy neki semmi se jó. De a környezetében élők nem értik és nem jól viselik. Beleköt apróságokba, száz éve történt sértéseket húz elő, évtizedes bántalmakat hoz elő. A személyisége ilyen vagy rossz szokásokat vett fel? Bácskai Juli Pszichoszínháza inkább kérdez, de a nézők megtalálhatják a választ.         

Ajánlatunk


BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Wolfgang Amadeus Mozart Così fan tutte

Ajánló


Bella Máté – Almási-Tóth András Passió kortárs Opera

Príma Donnák KOLONITS KLÁRA Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!