Az ördög
Molnár Ferenc örökérvényű Mefisztó-története, Az ördög fordulatokban gazdag, éles humorú vígjáték, amely bravúros érzékenységgel világítja át a férfi-nő viszony legrejtettebb mélységeit. János, a tehetséges festő izgatottan várja legjobb barátja feleségét, Jolánt, hogy megfesse a portréját.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. augusztus 14. szombat, 20:30
A Zenthe Ferenc Színház bemutatja:
Molnár Ferenc Az ördög – vígjáték
Molnár Ferenc örökérvényű Mefisztó-története, Az ördög fordulatokban gazdag, éles humorú vígjáték, amely bravúros érzékenységgel világítja át a férfi-nő viszony legrejtettebb mélységeit. János, a tehetséges festő izgatottan várja legjobb barátja feleségét, Jolánt, hogy megfesse a portréját. A találkozás kínos, mindketten próbálnak felülkerekedni egymás iránt táplált, elfojtott szerelmükön. Jolán már éppen készülne modellt ülni, amikor váratlanul megjelenik egy elegáns és sötét tekintetű alak, az Ördög. „Sehonnan se jöttem és sehova se megyek. Itt vagyok.” – mondja, és itt is marad, amíg ravasz tervét véghez nem viszi. Nem nyugszik, míg fel nem fedi a leplezett vágyakat, s a két szerelmest alaposan meg nem kísérti.
Az ördög Kaszás Gergő Jászai Mari- és Vastaps-díjas
Jolán Bozó Andrea Jászai Mari- és Vastaps díjas
János Szabó P. Szilveszter Jászai Mari-díjas
László Máté Krisztán Zenthe- és Vastaps-díjas
Elza Hege Veronika egyetemi hallgató
Selyem Cinka Házi Anita
András Erdélyi Gábor T.Pataki emlékgyűrűs és Zenthe-díjas
Pincér Kántor Zoltán
Vendég Juhász Krisztián Szelei Krisztina
rendező Bakos-Kiss Gábor Jászai Mari- és Vastaps-díjas
dramaturg Deés Enikő
asszisztens Kántor Zoltán
díszlet, jelmez Ondraschek Péter
Ajánlatunk
Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Ajánló
Tóth Péter A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!











